Про нас

Компанія з Традиціями

Клінкер-Буд – міжнародна компанія з великим досвідом та багатою історією. На сьогодні, компанія лідер на українському та польському ринках в гуртовій реалізації клінкерної цегли, клінкерної плитки, клінкерної бруківки та керамічних покрівельних матеріалів для даху. 

Довгострокове партнерство з провідними виробниками будівельної кераміки та клінкерних матеріалів в Європі дозволяє нам пропонувати на ринку продукт тільки найвищої якості. Філіал компанії Клінкер-Буд в Україні в місті Києві працює з 2008 року, а з 2020 року під назвою Клінкер-Буд UA. 

Широкий Асортимент

Працюючи виключно з найкращими виробниками Європи, відрізняється не лише якістю, але й винятково широким асортиментом пропонованої продукції. Завдяки цьому асортимент пропонований компанією Клінкербуд здатний задовольнити навіть найвишуканіші смаки кожного клієнта.

Компанія «Клінкер-Буд» була заснована в 1990 році й була першою у розповсюдженні клінкеру — найблагороднішого будівельного матеріалу. Заробивши собі репутацію лідеру галузі керуючись у своїй роботі передусім, високим рівнем сервісу та особливим пріоритет — задоволення потреб кожного клієнта.

Професійний сервіс

Ми переконані, що якісним продуктом в сучасних реаліях вже нікого не здивувати, тому команда наших професійних менеджерів, кожного дня працює над покращенням сервісу для всіх наших клієнтів. 

Порахувати вартість фасаду; скласти кошторис майбутнього проєкту; підібрати необхідний формат чи кольори плитки або цегли; нарешті, просто, більше дізнатися про клінкер та як він створюється; найважливіші властивості цегли й плитки, та як правильно укладати клинкер — відповіді на усі ці питання допоможуть знайти наші менеджери, як в онлайн форматі, телефоном чи при особистому візиті.

Перші у розповсюдженні клінкеру

Наші цінності

Професіоналізм

Індивідуальний підбір якісних клінкерних матеріалів саме під ваш об'єкт чи дистриб'юцію, консультація з будь-яких питань, після продажне обслуговування.

Гарантія якості

Кожна позиція в нашому асортименті відповідає усім сучасним вимогам та стандартам якості. Працюємо з кращими виробниками клінкеру які застосовують у своєму виробництві найновіші технології та найкращу сировину.

Лояльність

Наші партнери та клієнти для нас це не просто контрагенти, а частина великої спільноти завданням якої є популяризація клінкеру в Україні. А отже, лояльність, дружба та надійне партнерство в цій справі є нашою основною цінністю.

понад 25 років на ринку

Відео огляд

Власне виробництво

Компанія Klinkier Bud також є власником найбільшого виробника клінкерної продукції у Польщі – King Klinker

Передові технології

Завод спеціалізується на виробництві кераміки найвищої якості, заснованої на традиційному способі виготовлення клінкеру використовуючи при цьому  досягнення передових технологій.                                                

Багаторічний досвід

Початки King Klinker сягають далекого 1972 року. Опираючись на багаторічний досвід, набуті знання та давні традиції, одночасно робить впевнений і рішучий крок у майбутнє.

 

Найсучасніший завод

У грудні 2013 року відкрився новий завод з виробництва, який на цю мить є найсучаснішим заводом у Європі, який випускає екструдовану клінкерну плитку.

 

нАШІ ПАРТНЕРИ ВИРОБНИКИ

Klinkier Bud в Україні є ексклюзивними представниками ряду таких виробників, що дозволяє гарантувати високу якість, надійність та екологічність кожної позиції з асортименту нашої продукції

 

KING KLINKER
Kінг Клінкер - найбільший польський виробник клінкеру Клінкер як будівельні матеріали в цілому і як явище зокрема, відоме досить давно
VANDERSANDEN
Vandersanden - клінкер в атмосфері сімейних цінностей Клінкерна продукція, перед усім дозволяє створювати будинки мрії для затишного сімейного життя. Цим
ROBEN
Röben має понад 160-річний досвід у виробництві будівельної кераміки. Виробничі заводи, розташовані в Європі та США, постачають понад 1500 матеріалів
NOVA
Сучасні і технологічні системи кріплення Компанія «NOVA» виникла в 2012 році для вирішення зростаючих запитів ринку сучасного кладки оснащення. Нам
ГАЛЕРЕЯ КЛІНКЕРБУД

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Ціна на клінкеру цеглу і клінкерну плитку формується з багатьох чинників. Наш багаторічний досвід, оптимізація логістичних процесів та відмінні партнерські відносини на ексклюзивних правах з прямими виробниками клінкеру та кераміки дозволяють пропонувати найвигідніші ціни для наших клієнтів, дилерів та партнерів. А система гнучких та постійних знижок стане приємною несподіванкою при купівлі. 

90% асортименту клінкерних будівельних матеріалів завжди є в наявності на нашому складі (клинкербуд глеваха). Де своє замовлення можна забрати особисто, або замовити доставку в будь-яку точку України. Проте, звичайно через оригінальність замовлення чи специфіку об’єкта певні позиції доступні лише під замовлення і будуть доставленні на кінцеву адресу клієнта чи об’єкт терміном усього в  5-10 днів.

Компанія Клінкер Буд Україна працює по всій Україні, а отже ви можете замовити доставку продукції в будь-яке місто. Щоб дізнатися деталі доставки, звяжіться, будь ласка з нами менеджером для консультації.

Також, ви можете забрати товар з нашого складу клінкерних матеріалів, що знаходиться в смт Глеваха що недалеко Києва.

Сучасне виробництво клінкеру пропонує споживачеві широкий асортимент кольорової палітри, її розміри і форми. Тому, підбираючи клінкер, покупець може заплутатися в такому розмаїтті моделей, і зробити неправильну покупку. Щоб не допустити помилок, необхідно чітко виділити основні критерії вибору фасадної плитки.

1. Колір. Колірна палітра матеріалу розділена на чотири основних види: світлі, темні, під цеглу і жовті. Визначившись з видом, можна підбирати більш конкретний відтінок.
2. Тип клінкеру: ручне чи машинне формування
3. Фактура поверхні. Розрізняють гладку плитку, з шорсткістю, з добавками і блиском.
4. Затирка для клінкерної плитки. Для створення цілісності екстер’єру важливе значення відіграє затирка.
5. Вартість матеріалу і його виробник. Вартість клінкерної плитки залежить від якості матеріалу і його виробника і може варіювати в досить відчутних межах.

Залишилися
Питання?

Зв'яжіться з нами якщо у вас виникли зауваження, коментарі чи пропозиції