VANDERSANDEN

VANDERSANDEN

цегла ручного формування, бруківка ручного формування
Локалізація
Бельгія
Проффайл

Vandersanden – клінкер в атмосфері сімейних цінностей

Клінкерна продукція, перед усім дозволяє створювати будинки мрії для затишного сімейного життя. Цим сами підтримуючи одне з найголовніших надбань людства — сімейні цінності. Саме ці прості істини лягли в основу місії та філософії одного з найбільших европейських виробників, клінкеру та кераміки, компанії Vandersanden Group.

Це сімейне підприємство, створене понад 90 років тому, побудовано і продовжує розвиватися згідно з принципами впровадження інновацій, чесності, довіри й поваги. Вандерсанден виготовляє продукт який надихає дизайном і своєю реалізацію та пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції, серед якої: цеглу ручного формування, тротуарну бруківку і «цегляна плитку». Хоча на дворі XXI століття, компанія нарівні з модернізацією і сучасністю не забуває про стародавні традиції. Завдяки чому стала гігантом з виробництва облицювальних матеріалів з щорічним оборотом у кілька сотень мільйонів євро.

 

Найбільше в Європі сімейне підприємство з виробництва цегли

vandersanden slider 2

Компанія Vandersanden з’явилася в далекому 1925 році в маленькому бельгійському містечку, завдяки своєму засновнику Жааку Вандерсандену. Сімейне виробництво було розташоване в місці, де добували глину, а при виготовленні використовувалося саме звичайне польове обладнання.

Сьогодні «сім’я» Vandersanden налічує 600 співробітників, які працюють на кількох виробничих майданчиках та офісах в Бельгії, Нідерландах, Франції, Німеччині та Англії. Vandersanden має 8 заводів і є найбільшим в Європі сімейним підприємством з виробництва цегли, а також одним з найбільш важливих гравців на міжнародному будівельному ринку.

Річний обсяг виробництва цегли для поставок в Європі і за її межами становить близько 500 мільйонів штук. У Бельгії компанія очолює ринок цегли ручного формування, а в Нідерландах – ринок тротуарної бруківки. За рік вони випускають приблизно 320 мільйонів екземплярів цегли та 60 мільйонів брукованої бруківки.

Перш ніж стати великою міжнародною компанією, протягом 80-ти років Vandersanden створювали продукцію, що володіє найкращими та унікальними характеристиками. Завдяки цьому виробництво запрацювало відмінну репутацію.

Якість яка поєднує традиції та технологічність

productiefotografie 2016 64 1

Компанія Vandersanden пропонує широкий асортимент цегли різного формату, стилю і забарвлення: від червоного, коричневого та сірого до чорного, жовтого і кремового. Що дозволяє, завжди з легкістю підібрати фасадну цеглу або бруківку, що відповідають будь-яким побажанням. Всі продукти відповідають стандартам і нормам якості, а також всім вимогам щодо довговічності та безпеки.

Принципи екологічної та соціальної раціональності буквально просочують продукцію Vandersanden Group, виробничі процеси й манеру поводження з людьми, навколишнім середовищем і суспільством. Само собою зрозуміло, що заводи виробництва працюють відповідно вимог до системи екологічного управління, тобто за стандартом ISO 140001.

До речі, цікавим є факт, що частка відходів при виготовлені цегли та іншої продукції становить 0% від усього виробництва.

Головною метою Vandersanden Group є створення місця, де люди працюють із задоволенням та гордістю. Місце, де люди прагнуть проявити свої кращі якості та працювати як одна сім’я, в атмосфері відкритості й довіри. Завдяки такому професійному підходу (під гаслом «Люди, планета і прибуток!») компанія отримала національну бельгійську премію в категорії «Гідний представник кращих сімейних компаній».

Основні принципи

Орієнтованість на клієнта
Vandersanden передбачає потреби, побажання та потреби своїх клієнтів у постійно мінливому (комерційному та соціальному) середовищі. Для найкращого задоволення потреб споживачів основні зусилля спрямовуються на інновації продукції.
Якість
Завдяки постійному обслуговуванню та вдосконаленню технології виробництва та використанню високоякісної сировини Вандерсаден виробляє кінцеву продукцію найвищої якості.
Товариство
Співробітники Vandersanden – хороші колеги. Кожного працівника визнають, цінують та поважають за зусилля та зусилля, докладені до функціонування та розвитку компанії.
Інновації
У Вандерсадені великий акцент робиться на інноваціях, що виникають внаслідок постійної потреби в розвитку та вдосконаленні компанії. Високо цінується: креативність та талант співробітників призводять до інноваційних та безпрецедентних ідей та рішень, які постійно вдосконалюються з метою найкращого задоволення потреб клієнтів.
Повага
Вандерсаден чесно веде бізнес у межах звичайної ділової практики. Процес виробництва відповідає всім стандартам, що стосуються поваги до навколишнього середовища, людей та використання природних ресурсів.

Клінкерна плитка та цегла від Vandersanden

В асортименті продукції Vandersanden можна побачити бруски з кераміки, які відмінно підходять для імітації кладки цегли та можуть використовуватися в облицюванні як зовнішніх, так і внутрішніх стін. Ці керамічні бруски, товщина яких становить 20 мм, схожі на цеглу не тільки зовні. Вони також володіють такими ж технічними властивостями і повністю відповідають вимогам стандарту якості Європейського союзу.

За допомогою даної цегляної плитки можна відмінно перетворити інтер’єр приміщення і зовнішній вигляд фасаду. Матеріал повністю замінює облицювальну цеглу. Його використання допоможе заощадити кошти, витрачені на обробку фасаду, час, що використовується на монтаж і простір, оскільки звичайний облицювальний матеріал має більшої товщини. Крім того, для виконання опоряджувальних робіт не потрібно навичок каменяра.Vandersanden також випускає оригінальну безшовну цеглу, званий Zero®. Він став візитною карткою компанії. За допомогою нього можна створити цілісний фасад без швів.

zero 02

Відмінність кераміки Vandersanden в її унікальному зовнішньому вигляді. Вона володіє особливою красою, яка відразу ж привертає погляд. Продукція має унікальні відтінки бордового і шоколадного кольорів, які відмінно підходять для будівель різного типу і добре поєднуються з будь-яким природним ландшафтом. Завдяки цьому даний матеріал популярний у багатьох країнах світу. Облицювальна цегла і плитка стає більш стильною і представницької завдяки дивовижному ефекту старовини.

Відмінною особливістю компанії Vandersanden є цегла ручного формування. Вона створюється з глини рідкісних сортів, які змішуються з певною рецептурою, розробленою фахівцями. Завдяки спеціальній формулі, продукція не схильна до ультрафіолетового випромінювання і протягом десятків років не вигоряє. Крім того, матеріал відмінно переносить низькі температури та є стійким до механічних впливів. Довговічність продукції забезпечується низьким рівнем водопоглинання і високою щільністю структури.

Група Vandersanden – найкращий партнер для вражаючих фасадів та мощених поверхонь

Група прагне виділити себе в галузі фасадів та мощення, як компанія, орієнтована на клієнтів. Та хоче бути зразком для наслідування в галузі інновацій, політики сталого розвитку та турботи про навколишнє середовище, громаду та працівників.

Матеріали від виробника

Побрати

 


 

Популярні товари від виробника

 

 

Переглянути усі товари виробника