Клінкерна Бруківка

Клінкерна бруківка - будівельний матеріал високої якості, призначений для мощення доріг, тротуарів, пішохідних зон, садових доріжок і інших піших та проїжджих зон
Клінкерна Бруківка
Що таке клінкерна бруківка?

Клінкерна бруківка рясніє розмаїттям форм, розмірів і забарвлень. Вона має велике коло застосування. Її використовують при викладенні дороги до гаражу, на терасах, для будівництва огорож. Місця, де застосовується клінкерна бруківка, стають незвичайними, адже вона служить і як дизайнерський матеріал.


Урізноманітнити свій будинок прагне кожен. На сьогоднішній день існує величезна різноманітність оздоблювальних матеріалов. Сернд різноманітності слід виділити клінкерну плитку, адже вона застосовується для обробки не тільки стін, але і підлоги. Плитку дозволено використовувати в приміщенні так, як вона не містить хімікатів і шкідливих речовин. Клінкерна плитка виготовляється тільки з натуральних компонентів. Плиткою можна обробляти фасади будівель. У матеріалі використовувані як для внутрішньої обробки, так і для зовнішньої майже не мають відмінностей, а технологія виготовлення однакова.


У плитки існують чудові технічні характеристики. Якісна плитка може протистояти будь-негоді. Клінкерна плитка має антиковзаючий ефект, що дозволить уникнути травм. З різноманітності видів нескладно вибрати саме той варіант, який підходить для певного приміщення. Це дозволяє отримати максимальний ефект від цього матеріалу. Спеціальна плитка, використовувана для обробки тротуарних доріжок, називається бруківкою. Цей матеріал володіє міцністю і має різноманітну колірну гамму. Клінкерна бруківка має незаперечні переваги. Вона виготовляється з натуральних компонентів і обпалюється при температурі понад 1000 ° С, що дозволяє бруківці довгий час не стиратися, має низьке поглинання вологи, стійкість до опадів. Головною перевагою клінкерної бруківки є здатність довго радувати господаря зовнішнім виглядом і не забруднюватися.


Клінкерну бруківку використовують, не побоюючись за навколишнє середовище. Застосовується повторне використання бруківки, при якому зберігається якість плитки. Бруківка не вигоряє на сонці, адже не має штучних барвників. Вона відрізняється міцністю і стійкістю. Догляд за плиткою не складе труднощів, бруд змивається за допомогою дощу. А плитка, використовувана в закритих терасах, миється за допомогою води.

 

Види клінкерної Бруківки

Клінкерна бруківка ідеально підходить як для міського ландшафту, так і для садової ділянки. Різні способи укладання і широкий асортимент бруківки дозволять Вам реалізувати найсміливіші архітектурні рішення, які збережуть свій неповторний вигляд на довгі роки.

З видгляду  це повнотіла цегла, форма якого варіюється як: квадратна, овальна, фасона або стандарта прямокутна. Тому таку бруківку називають дорожньою, мостовою, тротуарную або просто клінкерною цеглою.

 

Технічні характеристики Бруківки

Клінкерне покриття – поширене рішення, яке користується великою популярністю. Тому не дивно, що виробники пристосовують свої пропозиції до  інтересу споживачів. Тому клінкерні бруки можуть істотно відрізнятися за розмірами.
Найменше стандартне рішення слід відрізняти від діапазону доступних форматів. Бруківка має такі розміри: 200 х 100 х 40 мм і важать приблизно 1,85 кг. Суттєвим диференціюючим фактором є не стільки перерізи, скільки висота (наприклад, 52 мм). 240 x 118 x 52 – приклад більших розмірів клінкерної бруківки.
Клінкерна бруківка – це не тільки клінкерні кубики. Інші елементи системи можуть включати цегляну цеглу та бордюрну цеглу різних розмірів.

Щільність>2000 кг/м3
Кофіцієнт водопоглинанняменше 3%
Допустимі навантаженнябільше 600 кг/см, рівномірну – 450 кг/см. 
Темпрература випалювання1100 градусів цельсія
Тривалість експлуатації50-100 років
ПЕРЕВАГИ КЛІНКЕРНОЇ БРУКІВКИ
Екологічність і сприятливий мікроклімат

При виробництві бруківки з клінкеру використовують тільки натуральні матеріали. Немає ні барвників, ні пластифікаторів, вапна або солі, що унеможливлює утворення шкідливих для організму речовин.

Міцність і довгий термін служби.

Механічна міцність клінкерної бруківки перевершує бетон в 4 рази, при цьому слід врахувати, що плитка в два рази тонше а процес монтажу легше.

Стійкість до ультрафіолету і перепаду температур

Бруківка може витримати велике навантаження, не руйнуватися під впливом різких перепадів температур. Випробування показали, що матеріал здатний без труднощів витримати три сотні циклів заморожування і відтавання.

ІДЕАЛЬНА ДЛЯ НАШИХ УМОВ

Протягом усього періоду експлуатації клінкерна бруківка не стирається. А також, бруківка має таку властивість, як антиковзання, але водночас - стійка до різних хімічних елементів, а також до кислот.

ЧАСТІ запитання


Понад 100 років. Є багато прикладів, особливо в Європі (Німеччині, Бельгії, Нідерландах і ін.), Де тротуарний клінкер експлуатується в громадських місцях високої прохідності понад 200 років і немає жодниї передумов для його заміни.

Основна відмінність клінкеру від звичайної кераміки або бетону в структурі і властивості черепка. Тротуарна клінкер має більш високу щільність і однорідність. Гомогенна система тротуарного клінкеру демонструє неймовірні фізичні властивості: міцність M = 1000, морозостійкість F≥300, водопроникність не більше 3%. Що ставить тротуарна клінкерна цегла на найвищі місця за фізико-механічними показниками. Таких властивостей вдалося домогтися завдяки спеціально видобувається сланцевої глини і технології випалу. Справа в тому, що клінкер обпалюється в печі при температурі від 800 ° С до 1200 ° С, внаслідок чого виходить унікальна однорідна структура з високими фізико-механічними показниками. Для прикладу: кераміка обпалюється при температурі 400 ° С, а бетонна плитка взагалі не обпалюється, її виготовляють за технологією вібропресування.

Так, клінкерну бруківку теж так само як і плитку і цеглу можна різати

ПОПУЛЯРНІ ПОЗИЦІЇ З НАШОГО КАТАЛОГУ