Системи кріплення

Незалежно від матеріалу оздоблення фасаду, лицьова стіна вимагає "підтримки" у вигляді анкерів, елементів перемичок і вентиляції.
Системи кріплення
Навіщо потрібно укріпляти цегляний фасад?

Фасад тришарової стіни, тобто фасадної стіни, зазвичай із клінкерної або силікатної цегли, є не тільки красивою прикрасою будівлі. На відміну від зовнішнього вигляду, він навантажений значними силами, спричиненими тиском та всмоктуванням вітру, які повинні передаватися на несучу стіну. Як млява кількасантиметрова стіна може впоратися з поривами вітру? Вітер є потужною стихією. Іноді сильніше, іноді слабше, проте, він дме майже постійно, весь час зачіпаючи стіни і дахи будівель. Саме через вітер, інвестуючи в цегляний фасад, ми не повинні ризикувати і нехтувати технікою його закріплення. 

Системи такого укріплення повинні бути відповідної якості, виготовлені з хорошої сталі, та гарантуваьт постійну фіксацію фасаду в опорній стіні та повну корозійну стійкість,  та утримувати конденсацію водяної пари від теплоізоляції. Найкращим матеріалом для таких систем- це нержавіюча сталь.

Види укріплень для фасадів

Ми пропонуємо всі елементи, необхідні для правильної фіксації фасаду, тобто: анкери з нержавіючої сталі з аксесуарами (напірні диски з крапельницею, дюбелі), системи перемичок: армування Murfor із стременами, кронштейни з нержавіючої сталі, хімічні анкери, а також вентиляційні коробки та розширювальні стрічки.

АнкераУсі анкерні кріплення які захищені поверхнево (оцинковані, занурені в клей або цементний розчин) недосконалі. Це пов’язано з тим, що в процесі побудови і роботи в кладці захисний шар може бути легко пошкоджений і анкер піддається корозії. Це небезпечне явище, особливо в разі оцинкованих анкерів, де миттєво створюється вогнище електролітичної корозії на стику заліза і цинку.
Вентиляційні коробкиВентиляційні та дренажні коробочки виготовлені повністю з пластику. Вони мають форму полого прямокутника. Щоб зменшити видимість банок на фасаді, наші продукти доступні в шести різних кольорах – вибираються на основі кольору розчину
Перемички на консоляхПеремички, один з найважливіших елементів фасаду. Красиво укладене в перемичці цегла може стати яскравим архітектурним акцентом який підкреслить загальне сприйняття і вигляд фасаду будинку. Одночасно перемичка залишається дуже важливим конструкційним елементом. Незаперечний факт що цегляна перемичка без армуючих елементів просто впаде.
Прорізи на арматуріАрмування Murfor® (доповнене хомутами LHK) повністю придатне для посилення стіни над отвором. Ця конструкція повністю замінює традиційну перемичку. Це дуже важливо в тих випадках де з естетичних міркувань (вся частина посилення повністю захована в фасадній стіні – зовні видно тільки фасадні цеглу і шви) можна за допомогою цієї системи перекривати отвори довжиною до декількох метрів.
Температурні швиЗ метою забезпечення оптимального навантаження фасадних стін необхідно розділити будівлю сіткою вертикальних і горизонтальних температурно-деформаційних швів. Відстань між швами залежить від освітленості сонячними променями (сторін світу), матеріалу з якого виготовлений фасад, ступеня і способу посилення фасаду.
Часті запитання

Кількість анкерів на 1 м2 залежить від тиску і всмоктування вітру в даній зоні, відстані від несучої стіни, поверхні стіни, розташування стіни відповідно до сонця та інших факторів, і має розраховуватися в кожному випадку конструктором. У 99 випадках зі 100 застосовується кількість 5 штук / м2. В цьому випадку анкери повинні розміщуватися кожні 50 см горизонтально і кожні 40-45 см вертикально, в шаховому порядку. Додатково, навколо отворів (віконних і дверних) анкера розміщуються лінійно (3шт. На погонний метр).

Вентиляційні та дренажні коробочки використовуються для вентиляції стіни і дозволяють вивести конденсат водяної пари за межі стіни. Це гарантує підтримку оптимальної вологості ізолюючого шару і зменшує ризик появи плям на фасаді. Коробочки додатково захищають внутрішню частину стіни від гризунів і великих комах (решітка у зовнішній частині) і дощової води (спеціальне профілювання всередині коробочки). Щоб можна було вивести воду, яка утворилася всередині стіни, внизу лицьової кладки рекомендується зробити бітумний фартух або аналогічний з гідроізоляційного матеріалу на підставі цементного розчину (див. Малюнок нижче) і в лицьовій кладці залишайте отвори захищені гратами, через які може витікати вода з фартуха назовні .

Консолі представляють собою систему куточків на основі спеціальних кронштейнів, які використовуються для підтримки стін в місцях горизонтальних компенсаційних швів, довгих або кутових перемичок або там, де немає фундаменту для лицьової стіни. Стандартна консоль складається з куточка, встановленого на одному або декількох кронштейнах.

Каталог Систем кріплення від TM NOVA SYSTEM
Популярні позиції з нашого каталогу