Продукція

Клінкерна цегла
Клінкерна цегла виготовляється з глини тугоплавких сланцевих сортів, яка витримує для випалу температуру до 1200 градусів. При постукуванні готових виробів один про одного, видається високий звук "Клинг" (в перекладі з німецької мови - дзвін), від цього і пішла назва "клінкерна". Висока температура дозволяє отримати різнокольорові відтінки брусків, а також надати їм міцність. Вперше клінкер був проведений і застосований на початку 19 століття в Голландії.
Датальніше
Клінкерна плитка
Клінкерна плитка – це популярний оздоблювальний матеріал, який користується популярністю вже протягом багатьох років. Просто не всі знають його правильна назва. Він дозволяє повернутися до старих традицій і нагадує роботи старих майстрів. Зовнішні даний оздоблювальний матеріал схожий на кладку з цегли або каменю.
Датальніше
Клінкерна Бруківка
Клінкерна бруківка рясніє розмаїттям форм, розмірів і забарвлень. Вона має велике коло застосування. Її використовують при викладенні дороги до гаражу, на терасах, для будівництва огорож. Місця, де застосовується клінкерна бруківка, стають незвичайними, адже вона служить і як дизайнерський матеріал.
Датальніше
Системи кріплення
Фасад тришарової стіни, тобто фасадної стіни, зазвичай із клінкерної або силікатної цегли, є не тільки красивою прикрасою будівлі. На відміну від зовнішнього вигляду, він навантажений значними силами, спричиненими тиском та всмоктуванням вітру, які повинні передаватися на несучу стіну.
Датальніше
Будівельна хімія
Кладки стін складаються не тільки з цегли, але і з розчину, що скріплює їх між собою. Отримана стінова конструкція є основою будівлі і повинна мати міцне з’єднання елементів протягом багатьох років. Кладочні розчини також виконують функцію герметизації та вирівнювання. Можливо, не всі знають, але будівельний розчин не є довільно використовуваним універсальним будівельним матеріалом і його слід ретельно підбирати для кожного застосування.
Датальніше
Елементи оздоблення та аксесуари
Клінкерні аксесуари для оформлення фасаду та прилеглої території служать не тільки для прикраси і та ефекту завершеного вигляду огорожі чи інших малих конструкцій, але і для захисту цих конструкції від атмосферних опадів. Клінкерні ковпаки для стовпів і цеглу для огорожі мають різні варіанти колірних рішень, що дає можливість підібрати відповідний відтінок.
Датальніше