Елементи оздоблення та аксесуари

Клінкерні аксесуари для оформлення парканів, ковпаки для стовпів, профільна цегла для огорожі та клінкерні підвіконня
Елементи оздоблення та аксесуари

У сучасному житловому будівництві, для обробки фасаду все частіше застосовуються традиційні матеріали, такі як клінкерна цегла або фасадна клінкерна плитка. Ці матеріали в даний час проводяться тільки в Європі з застосуванням місцевої сировини, що дозволяє підтримувати чудову якість довгі роки. Фасадний клінкер це натуральний продукт, колір якого обумовлений кольором вихідної сировини і умовами випалу. Застосовуючи такі матеріали завжди виникає питання, чим обрамляти віконні прорізи або завершити стовпи забору. На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів широко поширені металеві або пластикові ковпаки і відливи. За своїми експлуатаційними характеристиками і зовнішнім виглядом ці матеріали не відповідають фасадним. Сьогодні ми раді запропонувати всі ці елементи з клінкеру з відповідною якістю та зовнішнім виглядом.

 

 

Різновиди клінкерних аксесуарів

Залежно від функцій та свого призначення такі аксесуари можуть виконувати дуже різні ролі, та всі вони мають основне призначення  облагородження навколишньої території будинку якісним екологічним матеріалом.

Ковпаки на стовпчик паркануковпаки чи інакше капелюшки є одними з найбільш підібраних і елегантних оздоблень для стовпів парканів. Їх головна роль це не тільки естетичний аспект у створенні унікального характеру та стилю стовпів, але додатково капелюшки захищають від проникнення всередину стовпів води, що має руйнівний вплив.
Дашки для парканів дашки, є як додатковим аксесуаром для ковпаків, так і самостійним елементом для оформлення парканів будь-яких типів. Такими козирками зручно декорувати і захищати не тільки паркани але і парапети чи окремі конструкції. Колірна гамма повністю повторює, відтінки клінкерних ковпаків, що дозволяє створити вид монолітного покриття будь-якої довжини.
Профільна цегла для огорожіпрофільну цеглу  –  це сучасний клінкерний матеріал, покликаний захищати цегляну кладку парканів або окремо розташованих стін від атмосферних опадів. Повна гамма колірних рішень включає дванадцять відтінків в двох профілях. Обидва профілі повторюють за формою клінкерні ковпаки для стовпів парканів.
Підвіконники з клінкерупри будівництві або оздоблення фасаду будинку, рано чи пізно черга доходить до оформлення вікон, в тому числі відливів або підвіконь. Для вирішення таких завдань ми пропонуємо підвіконники з клінкеру. Клінкерна плитка для підвіконь виробляється в семи розмірах і дев’яти кольорах. Даний продукт прикрасить фасад вашого будинку і збереже свій зовнішній вигляд довгі роки.
  
Часті запитання

Вони бувають двох видів 15 мм і 28 мм відповідно. При виборі товщини слід орієнтуватися на потреби та конструкції в яких будуть використовуватися

Популярні позиції з нашого каталогу