ROBEN

ROBEN

керамічна черепиця, цегла, плитка для підлоги, клінкерна тротуарна цегла, аксесуари для обробки даху та фасаду
Локалізація
ПОЛЬША
Проффайл

Röben має понад 160-річний досвід у виробництві будівельної кераміки.

Виробничі заводи, розташовані в Європі та США, постачають понад 1500 матеріалів в окремих сегментах. Компанія працює на польському ринку з 1994 року. Штаб-квартира та три заводи знаходяться в Шроді-Шленській, але продукція Röben надходить до одержувачів по всій Польщі та за кордоном.

 

Продукція компанії включає в основному керамічну черепицю, цеглу та клінкерну черепицю, а також плитку для підлоги, клінкерну тротуарну цеглу, аксесуари для обробки даху та фасаду та готові будівельні елементи, такі як сходові системи. Röben є одним з провідних виробників будівельної кераміки.

Продукція від Робен  високо цінується клієнтами завдяки високій якості, різноманітності дизайну та насиченим кольорам виробів, що знайшло своє відображення в численних нагородах та відзнаках. Найважливішими є чотири титули будівельної марки року в категорії покрівельних покриттів (для 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2014, 2015).

Компанія Röben Polska також регулярно фігурує у рейтингах найбільших та найбільш процвітаючих підприємств Польщі, таких як “Щоденник” списку “Rzeczpospolita” за 2000 рік. Довіра клієнтів та ділових партнерів відображається не лише у великій частці на ринку керамічної плитки та цегли та клінкерної плитки, а й у престижних проектах, реалізованих із використанням продукції Röben. За останні кілька років цегла та плитка нашої компанії використовуються в таких інвестиціях, як комунальні будівлі (зокрема, окружний суд у Катовіцях, Центр сучасного мистецтва в Торуні, Краківський університет), торгові центри (зокрема, Galeria Łódzka, Galeria Dominikańska у Вроцлаві, Гала в Любліні, Фокусний парк у Бидгощі), промислова архітектура (наприклад, водоочисна станція у Вроцлаві, станція озонування на Гідрокомбінаті у Варшаві), реставрація історичних будівель (наприклад, замок у Боброві, Комплекс агробізнесу у Болкуві) ), розвиток міського простору (бульвар у Гожуві-Велькопольському) та житлових масивів у таких містах, як Варшава, Краків та Вроцлав.

Компанія Röben є відповідальним та надійним діловим партнером, що гарантує доставку продукції найвищої якості та позачасової естетики.

Матеріали від виробника

Побрати

 


 

Популярні товари від виробника

 

 

Переглянути усі товари виробника