ROBEN

ROBEN

керамічна черепиця, цегла, плитка для підлоги, клінкерна тротуарна цегла, аксесуари для обробки даху та фасаду
Локалізація
ПОЛЬША
Проффайл

Röben має понад 160-річний досвід у виробництві будівельної кераміки.

Виробничі заводи, розташовані в Європі та США, постачають понад 1500 матеріалів в окремих сегментах. Компанія працює на польському ринку з 1994 року. Штаб-квартира та три заводи знаходяться в Шроді-Шленській, але продукція Röben надходить до одержувачів по всій Польщі та за кордоном.

 

Продукція компанії включає в основному керамічну черепицю, цеглу та клінкерну черепицю, а також плитку для підлоги, клінкерну тротуарну цеглу, аксесуари для обробки даху та фасаду та готові будівельні елементи, такі як сходові системи. Röben є одним з провідних виробників будівельної кераміки.

Продукція від Робен  високо цінується клієнтами завдяки високій якості, різноманітності дизайну та насиченим кольорам виробів, що знайшло своє відображення в численних нагородах та відзнаках. Найважливішими є чотири титули будівельної марки року в категорії покрівельних покриттів (для 2005, 2006, 2008, 2009, 2010, 2014, 2015).

Компанія Röben Polska також регулярно фігурує у рейтингах найбільших та найбільш процвітаючих підприємств Польщі, таких як “Щоденник” списку “Rzeczpospolita” за 2000 рік. Довіра клієнтів та ділових партнерів відображається не лише у великій частці на ринку керамічної плитки та цегли та клінкерної плитки, а й у престижних проектах, реалізованих із використанням продукції Röben. За останні кілька років цегла та плитка нашої компанії використовуються в таких інвестиціях, як комунальні будівлі (зокрема, окружний суд у Катовіцях, Центр сучасного мистецтва в Торуні, Краківський університет), торгові центри (зокрема, Galeria Łódzka, Galeria Dominikańska у Вроцлаві, Гала в Любліні, Фокусний парк у Бидгощі), промислова архітектура (наприклад, водоочисна станція у Вроцлаві, станція озонування на Гідрокомбінаті у Варшаві), реставрація історичних будівель (наприклад, замок у Боброві, Комплекс агробізнесу у Болкуві) ), розвиток міського простору (бульвар у Гожуві-Велькопольському) та житлових масивів у таких містах, як Варшава, Краків та Вроцлав.

Компанія Röben є відповідальним та надійним діловим партнером, що гарантує доставку продукції найвищої якості та позачасової естетики.

Матеріали від виробника
Побрати

 


 

Популярні товари від виробника

 

Клінкерна цегла 450 Weimar

1.181.41 Оберіть опції

Клінкерна цегла 457 Tytan (Potsdam)

1.371.62 Оберіть опції

 

Переглянути усі товари виробника