KING KLINKER

KING KLINKER

Плитка для фасаду, плитка для підлоги і сходів, підвіконя, шляпки для огорожі
Локалізація
ПОЛЬША
Проффайл

Kінг Клінкер – найбільший польський виробник клінкеру

Клінкер як будівельні матеріали в цілому і як явище зокрема, відоме досить давно і зарекомендував себе цей матеріал, як один з найміцніших, красивих і довговічних. Географічно заводи з виробництва клінкеру прив’язані до певних локацій — родовищ кварцової глини. Тому батьківщиною кераміки та клінкеру по праву можна назвати Німеччину, тамтешня глина ідеально підходить для виробництва продукції для облицювання. Німецький клінкер швидко здобув світову славу. Проте, швидкими темпами його наздоганяє і польський клінкер, за останні десятиліття виробництво у нашого Західного сусіда набирає все швидших обертів, а якість місцевої сировини, що використовується у виробництві не поступається німецькому.
Початки компанії сягають 1972 року. Відтоді компанія постійно розвиває своє виробництво, та спеціалізуємося на виробництві найякіснішої кераміки, заснованої на традиційному способі виготовлення клінкеру.
Насамперед, компанія здобула титул лідера галузі завдяки вмілому поєднанню традиційного підходу до виробництва та використанню інноваційних технологій, пропонуючи продукцію європейської якості за доступними цінами. Підтвердженням цього, є факт, що цегла King Klinker є одним з найпопулярніших нині товарів не тільки на українському ринку будматеріалів, а й в країнах східної Європи — в Росії, Чехії, Словаччині, Болгарії та багатьох інших.
slider Klinkier Przysucha 3
У своєму виробництві завод в  Польській Пшисуце  використовує традиційну технологію витягування, завдяки якій клінкерна плитка king klinker, як і інші вироби цього бренду відзначаються надзвичайною ​​міцністю, а ця властивість  є особливо цінною при виборі матеріалів для мощення доріг, ґанків та терас. Використання традиційних технологій в поєднанні з інноваційним підходом до виробництва допомогли досягти того, що продукція Кінг Клінкер володіє більш високими показниками міцності і якості в порівнянні з іншими матеріалами цього типу, виготовленими за іншими технологіями.
Більше того, у грудні 2013 року компанія  Klinkier Przysucha запустила новий завод по виробництву клінкерних будматеріалів. Фабрика була побудована на основі новітньої технології німецької компанії KELLER HCW. Максимальна виробнича потужність нового заводу становить близько 70 000 000  одиниць плитки на рік. В даний час фабрика є найсучаснішим заводом у Європі з виробництва екструдованої клінкерної плитки.

Нова технологічна лінія дозволяє випалювати  клінкер при температурі 1250 ° C, а завдяки своїй гнучкості дозволяє виготовляти плитку в самих різних: кольорах, форматах та структурах. Передова технологія відкриває  доступ до необмежених можливостей для розробки продукту, зберігаючи дуже високі технічні параметри.

 

 slider Klinkier Przysucha 5
Клінкерний фасад від KING KLINKER – відмінний вибір для типу будівель, виконаних як у традиційному стилі, так і для сучасної архітектури. Виходячи з сучасних тенденцій, вироблена природним шляхом при температурі понад 1000 ºС, така кераміка завжди виглядає відмінно і не потребує оновлення від часу експлуатації. Клінкер — один з найбільш стійких до пошкоджень, бруду чи вологи фасадних матеріалів. Стіна, облицьована клінкерною плиткою протягом сотень років, залишається незмінно красивою. А вічна краса клінкеру підвищує престиж кожної будівлі!
Кінг Клінкер, пропонує одразу кілька оригінальних та стильних колекцій клінкерної плитки та цегли, які є гордістю компанії:
– King Size
Колекція King Size – це королівський вибір серед фасадної плитки з клінкеру — пропозиція для людей, які цінують незвичний стиль,  для тих, хто любить порушувати правила. Вони виділяються завдяки розмірам (490мм x 52мм), який значно більший, ніж традиційні формати. Поздовжні пропорції дозволяють створювати композиції з надзвичайно елегантним зовнішнім виглядом, демонструючи плавно протікаючі горизонтальні лінії, що підкреслюють поєднання кольорів кераміки та металу. Колекція King Size включає 18 кольорів плитки: від сильного цегляно-червоного, димчасто-коричневого кольору, через сірі та антрацитові відтінки, до райдужно-чорного.
King Size min
– Old Castle
Нова фабрика також відкрила для  додаткові можливості не тільки щодо кольорів, але щодо структури клінкерної плитки. Її плід – це остання колекція Old Castle,  за допомогою плитки з цієї колекції  можна відправитися в сентиментальну подорож у минуле. Неправильна структура, хаотична форма кшталту та унікальність кожної цеглини   є запорукою отримання унікального та оригінального ефекту.
Old Castle min
 
– Dream House
Відомі класичні кольори з цієї колекції охоче приживуться в тихому будинку мрії. Сучасні сірі та чорні, традиційні червоні та жовті, приглушені коричневі ведуть тут гармонійне існування. Всі вони відрізняються природним характером і гладким фасадом, що відповідає зовнішньому вигляду традиційного клінкеру.Dream House min
– Free Art
Free Art – це відкрита і гнучка колекція, яка з радістю охопить неординарні ідеї архітекторів та інвесторів. Це колекція індивідуальних кольорів, в якій єдиною межею є фантазія дизайнера. Повна виразності, свободи, сильних, насичених і сміливих кольорів. Ця колекція включає в себе: плитки на замовлення, глазуровані плитки та унікальні декори.
Free Art min
Також в асортименті  виробника Кінг Клінкер окрім клінкерної плитки та цегли, можна обрати й інші будівельні матеріали та аксесуари для створення власного будинку мрії:
– Клінкерні дахи та покриття
– Фурнітура та аксесуари  для парканів
– Підвіконники
– Сходи та підлога
Усі клінкерні вироби від  KING KLINKER відповідають високим екологічним нормам Європейського Союзу, так  виробляються з екологічно чистих матеріалів на основі натуральної польської глини.

 

 

Матеріали від виробника

 

Популярні товари від виробника

 

 

Переглянути усі товари виробника