Плитка для стін з клінкеру

By 0
184
Плитка для стін з клінкеру

Плитка для стін в сучасних інтер’єрах набуває все більшої популярності. Це й не дивно, адже при використанні плитки, власники отримують не тільки технічні переваги у вигляді надійності та практичності, але й отримують куди більше можливостей втілити свої оригінальні ідеї у власному проєкті. Та при виборі такої плитки слід вивчити усі пропозиції на ринку й обрати найбільш вигідне. Враховуючи такі фактори як ціна плитки для стін і внутрішнього оздоблення її надійність та практичність.

Ми радимо детальніше приглянутися саме до клінкеру.


Завдяки клінкерній плитці та цеглі можна досягти надзвичайного ефекту та збагатити особливою атмосферою будь-яке приміщення незалежно від інтер’єру – облицювавши клінкером одну зі стін. Клінкер відмінно гармоніює з усіма кольорами та матеріалами інших стін, такий мікс приверне неабияку увагу і створить приємний клімат в приміщенні.

Проте, варто пам’ятати, що облицьовану з клінкеру стіну не варто загромаджувати зайвими елементами чи габаритними меблями. Природна кераміка повинна доповнювати житловий простір, а не служити малопомітним фоном для меблів.

Оригінальним рішенням, наприклад, може бути покриття клінкером лише частини стіни – у формі квадрату чи іншої геометричної фігури, сходинками чи в шаховому порядку які будуть зливатися з основним кольором стін кімнати. Або ж взагалі бути тільки елементом декору загальної концепції дизайну у вигляді інсталяції неправильної форми, розташовуючись групами по кілька цеглин або плиток.

плитка для стіни

Замість плитки для стіни можна використовувати й клінкерну цеглу. Властивості клінкерної цегли та плитки дуже схожі. Та всеж плитка буди куди виграшним варіантом, вона створюється в процесі випалювання глини високою температурою (1050˚C). Якість так колір визначається мінеральним складом глини. Довговічна, стійка до проникнення пилу та бруду, а також до механічних пошкоджень.  Незважаючи на схожі технічні параметри, плитка набагато легша і тонша від цегли – ширина приблизно 5-7 см, а товщина 8-20 мм. Завдяки меншим параметрам плиткою набагато простіше обкладати стіну ніж цеглою, при чому ефект цегляної стіни залишається той же. Завдяки наявності клінкерної плитки різних розмірів та форм, в тому і кутової, стіна викладена плиткою не відрізняється від цегляної.

Плитка для стін або цегла з клінкеру відкриває величезні можливості формування простору приміщення, завдяки широкому вибору фактур, форматів та кольорів.

Ось, лише, кілька ідей з багатого списку, які можуть збагатити дизайнерську ідею за допомогою клінкеру:

💡 Стіна для зони відпочинку; така лаунж зона ідеально гармоніюватиме з м’якими меблями та гаджетами для відпочинку.

💡 Стіна для картини чи інших елементів арту, яка підкреслить їх особливе місце та роль у приміщенні.

💡 Робоча зона кухні або облицювання кухонного острівця; не тільки стильно, але і практично.

💡 Зона каміну чи зона для перегляду медіа; створить особливий затишок для всієї родини вечірніми годинами.

💡 Робоча зона в стилі лофт або фон для відеотрансляцій чи відеозаписів; ніякий медіаефект не замінить природну красу клінкеру на фоні.

плитка для стіни

Ці та багато інших ідей легко втілити з клінкером від найкращих виробників Європи. Варто тільки розбудити свою фантазію та креативність, щоб створити неповторний і оригінальний простір.

Телефонуйте за номерами або лишайте заявку на зворотній зв’язок і наші менеджери допоможуть підібрати продукт саме для вашої ідеї.

🤝 Також, запрошуємо дизайнерів до взаємовигідної співпраці, поширюючи власні проєкти й портфоліо та підбираючи найкращі колекції для нових реалізацій.

В нашому шоу-рум вас чекають найсвіжіші каталоги, готові зразки, інтерактивні системи підбору та креативна й партнерська атмосфера.