Фасад з клінкеру на будь-який смак

By 0
327
Фасад з клінкеру на будь-який смак

Великий вибір доступних на ринку кольорів та фактур клінкеру дозволяє створити фасади та інтер’єри в будь-якому стилі. Це може бути фасад з клінкеру при застосуванні цегли в індустріальному стилі або більш сучасному чи стилізованому під стародавні стіни.

Серед представлених на ринку кольорів можна знайти сонячно-жовтий, помаранчевий або традиційний червоний у незліченних відтінках. Особливої уваги заслуговує, також, цегла холодних відтінків, котра здобуває щораз більшу популярність серед покупців та власників нерухомості. Серед них, такі як: білий й сірий  та клінкер темних відтінків, графіт, антрацит, чорний, який надає фасадам сучасний та елегантний вигляд.

фасад з клінкеру

Цегла може бути гладкою, шліфована, розколотою, рифленою, тесаною та подряпаною. Це дає майже необмежені можливості в оформленні фасаду та стильних інтер’єрів. Кожен тип зовнішньої структури цегли дозволяє досягти різного ефекту, наприклад, гладка цегла ідеально підходить для сучасних проєктів, особливо якщо обирати холодні кольори, а для заповнення фуг використовується ідентичний колір що і цегла.  Фасад з клінкеру при застосуванні розколеної цегли має надзвичайний декоративний вигляд. Промені світла, заломлюючись у цегляних поглибленнях привертають увагу, а все що для контрасту поставимо на фоні такої стіни здається більш гладким. Ефекту старої стіни можна досягти, обираючи цеглу, сформовану вручну, кожна з яких відрізняється та унікальна.

Крім кольору фасад з клінкеру можна формувати та змінювати завдяки особливій формі клінкерної цегли, наприклад дуже пластична в цьому плані це – витягнута форма (LDF). Також вплив на остаточний вигляд має й колір фуги та тип самої кладки цегли ( піраміда, дика, перехресна, готика, блокова і т.д.).

фасад з клінкеру

Як створити стильний та сучасний фасад з клінкеру? Незважаючи на те, що фасад з клінкеру асоціюється насамперед з класичною архітектурою, він також відмінно пасує для сучасних будинків.

Такий будинок в сучасному стилі з клінкерним фасадом повинен мати кілька незмінних параметрів, що і вирізняє його на фоні інших способів облицювання фасаду:

• Використовувати особливий контраст – форми будівні в поєднанні з клінкером для фасаду. Наприклад будинок простої мінімалістичної форми відмінно доповнюється та збагачуються шляхом використання клінкеру на фасаді. Особливо ефектно це у мінімалістичних стилях

• Клінкерний фасад поєднувати з іншими типами матеріалів. Дуже гармонійне поєднання плитки зі склом. Великі скляні елементи, панорамні вікна здатні відвертати увагу від насиченого цегляного кольору цегли, звертаючи увагу на сучасний стиль будівлі.

• Збагачувати простий проєкт ( особливо актуально під час ремонту, а не новому проєкті) сучасним фасадом з клінкеру. Прості прямокутні будинки з похилим дахом набувають зовсім іншого вигляду та отримують неповторний затишок при використанні клінкеру для облицювання фасаду.

• Змішування кольорів цегли або плитки на фасаді. Завдяки багатому асортименту на ринку легко підібрати кілька кольорів для створення свого не повторного відтінку сірого, коричневого або бежевого кольору клінкерної фасадної плитки, завдяки чому перед вами відкриваються абсолютно нові можливості при проєктуванні та реалізації нового будинку.

Запрошує до нашого шоу-руму смт. Глеваха для підбору найкращих кольорів та форматів клінкеру для вашого омріяного фасаду. Також, з асортиментом клінкерної плитки та цегли для фасаду ви можете ознайомитися і на сайті в розділі каталог й замовити безкоштовну консультацію.