Клінкерна цегла на фасаді не потребує постійного обслуговування.

By 0
462
Клінкерна цегла на фасаді не потребує постійного обслуговування.

Суцільний і масивний фасад, виготовлений з клінкерної цегли, завжди виділяється на тлі фасадів з усіх інших матеріалів на будинках, а його природне походження вселяє впевненість і якоюсь мірою, поєднує будівлю з природою. Крім того, клінкерна цегла якою оздоблюються фасади не потребує такого частого обслуговування, як до прикладу інші популярні для цього, матеріали. В чому ж причина не прихотливості клінкеру, яка безсумнівно є його основною перевагою? Давайте з’ясуємо.

Клінкерний фасад міцний і елегантний. Ефективно захищає стіни будинку від згубного впливу дощів, вітру та морозу. Цегляний фасад не потребує такого частого обслуговування, як потинькований; адже створений винятково, на основі природних, органічних матеріалів з використанням найновітніших технологій термооброки. Це і дозволяє клінкерній продукції носити, дійсно, заслужений титул  одного з найвитриваліших будівельних матеріалів в історії. Окрім цього, вибираючи клінкер, ми отримуємо ще один додатковий бонус, у вигляді значної економії кровно зароблених на фарбі та тинькуванні.

Попри свою надійність та витривалість, клінкерна цегла є ще і досить, гарним та стильний матеріалом, який надає будинку не просто гарних рис та стилю, а підвищує його в ранзі по всім можливим параметрам. І хоча це досить дорога інвестиція, вона гарантує, що будинок буде старіти красиво і благородно.

Який колір клінкерної цегли вибрати?

Колір глини, а також температура при обробці клінкеру визначають колір клінкерної цегли. Та усі вони є надзвичайно світлостійкими  вони не вицвітають під дією сонячних променів. Широка гама кольорів означає, що клінкер можна вибрати для будь-якого типу будівлі. Найпопулярнішою є цегла в класичних відтінках червоного, іноді в коричневих або з відтінком жовтого. Вони вписують будинок у традиційну архітектурну атмосферу. Зазвичай, для кращого ефекту варто змішати клінкерну цеглу з декількох, бажано, п’яти піддонів, завдяки яким ми отримаємо ефект меланжу на всій поверхні стіни. Надзвичайно природного вигляду надає використання затіненої цегли, яка може мати багате забарвлення. Її кольори м’яко змінюються в кольори того ж тону, що нагадує мерехтливе осіннє листя. Іноді поєднання кольорів не настільки природні, вони можуть здивувати  в цій же серії можна знайти червоно-синю або червоно-сіру цеглу. Клінкер в цегляному тоні добре виглядає в поєднанні з червоною плиткою, білою або зеленою віконною рамою. Окрім характерної цегляної гами, можна знайти клінкер у різних відтінках білого: від перлинного через кремовий до сірого. Його використовують як для облицювання фасадів будинку, що посилаються на модернізм, а також при будівництві традиційних простих будинків з двосхилим дахом.

Багато варіантів конструкції з клінкеру

Не залежно від форми чи кольору обраного матеріалу, облицювання клінкером, звичайно, ніколи не буде виглядати повсякденним чи нудним. Вміле зіставлення цегляного кольору, типу та розташування цегли означає, що будівля може мати як дуже різноманітний фасад, так і виглядати просто, навіть аскетично, проте у відмінному стилі. Також, клінкер може бути фоном для інших елементів або прикрасою сам по собі.