Бруківка з клінкеру для будь-якої погоди

By 0
292
Бруківка з клінкеру для будь-якої погоди

Під час процесу побудови будинку, невіднятним його елементом є облаштування прибудинкової території. Тераси, огорожі та зелень обов’язкова частина запланованого проєкту будови. Для цього важливо обрати правильний тип матеріалу, який буде одночасно довговічним та повністю гармонійним з ландшафтом, який буде виконувати не тільки функції оздоблення, але також стане практичним та довговічним матеріалом для комфортного пересування та буде здатний підтримати чистоту у дворі майбутнього будинку. Звичайно для таких функцій найкраще годиться бруківка. Проте, який тип бруківки вибрати з тієї широкої лінійки яка представлена на ринку? Тротуарна, гранітна, бетонна, чи все ж таки краще заінвестувати у клінкерну бруківку яка не втратить свого вигляду та служитиме надійністю довгі роки ?

Натуральна та довговічна бруківка

Клінкерна бруківка – це природний матеріал для поверхонь, випалений з глини та піску. Екологічно чистий, оскільки не містить жодних штучних додатків, домішок або барвників. Клінкер надзвичайно міцний і довговічний (має в кілька разів більшу міцність, ніж бетонне покриття), а завдяки технології редукції колір на всьому перерізі є однорідними, що робить забарвлення майже вічним.

Легкість в обслуговуванні

Додатковою перевагою клінкерної бруківки є те, що вона не вимагає особливого догляду. Бруд легко змивається дощем, а з плином часу колір стає більш інтенсивним. На цьому переваги не закінчуються, оскільки бруківка з клінкеру природним чином пов’язана з навколишнім середовищем, у разі пошкодження бруківки її можна легко відремонтувати, замінивши окремі елементи, не пошкоджуючи та не руйнуючи всю композицію.

бруківка
Широка гама кольорів

Унікальний та нерівномірний колір бруківки дозволяє легко адаптуватися до будь-якого типу середовища, створюючи цікаву композицію. Крім того, кольори, отримані в результаті процесу редукції надзвичайно природні. Це чудовий матеріал для поверхонь навколо будинку  –  терас, стежок, майданчиків та доріг. Клінкер досконало поєднується з іншими природними матеріалами, такими як натуральний камінь або дерево та ідеально компонує з зеленими насадженнями. 

Різноманітність форм та розмірів

Клінкерна бруківка виготовляється за двома технологіями, має кілька десятків  форматів та різні структури. Це дає майже необмежені можливості її використання та пристосування до навколишнього оточення, а також можливість легко з’єднувати та укладати в будь-які композиції, включаючи дуги та кола. Різні розміри бруківки дозволяють експериментувати та створювати унікальні аранжування, також бруківка ідеально пасує й при класичних способах укладання.