ПЕРЕВАГИ ТРИШАРОВОЇ КЛІНКЕРНОЇ СТІНИ В ФАСАДІ

By 0
198
ПЕРЕВАГИ ТРИШАРОВОЇ КЛІНКЕРНОЇ СТІНИ В ФАСАДІ

Стильна, красива, довговічна, стійка до зовнішніх умов, клінкерна цегла все частіше використовується при зведенні тришарової клінкерної стіни в будівлях різного типу.

Техніка зведення клінкерного фасаду настільки універсальна, що робить її максимально універсальною і дозволяє застосовувати при будь-якій технології будівництва приватних та багатоквартирних будинків, а також при зведенні цехів і складів. Клінкерн – це матеріал, який можна легко міксувати з іншими, наприклад: скло, алюміній, дерево, завдяки чому традиційний, на загальну думку, клінкер, набуває нового, оригінальне вираження.

 ТРИШАРОВОЇ КЛІНКЕРНОЇ СТІНИ

Конструкція будівлі, в якій використовується клінкерна цегла, для зведення тришарової стіни, складається з трьох незалежних шарів, кожен з яких виконує наступні функції:

Захист від шуму

Тришарові стіни значнo приглушують звук. Чим більше вага стіни, тим краща ізоляція. Ця технологія будівництва стін має величезне значення в будинках котрі розташовані у місцях з великим рухом, наприклад близько автомобільних доріг, залізничних коліях. Обираючи тришарові стіни, ми отримуємо найкращі показники звукоізоляції навіть при не надто товстих несучих стінах.

Енергозбереження

Близько 70% енергії в житлових будинках витрачається на опалення приміщень. Найкращі результати з точки зору теплоізоляції досягаються зовнішні будівлі стіни котрих побудовані за технологією тришарових стін. Структура такої стіни включає три шари, які відповідають за теплоізоляцію, забезпечуючи при цьому постійну циркуляцію. Це можливо завдяки використанню пористої керамічної пустотілої цегли для зведення несучого шару, мінеральної вати або полістиролу для утеплення, вентиляційного зазору та фасадної стіни у вигляді цегляної стіни. Теплоізоляційні властивості тришарової клінкерної стіни можна додатково підвищити, якщо використовувати грунтові блоки. Для її кладки використовується спеціальний клейовий розчин, а стик дуже тонкий, завдяки чому можливість утворення теплових мостів, що відповідають за більшість втрат тепла, значно мінімізується.

Використання інноваційних керамічних блоків із вставкою з мінеральної вати з коефіцієнтами теплопровідності (λ) блоків на рівні 0,07, 0,08 та 0,09 W/мк. можна досягти дуже сприятливого коефіцієнта теплопровідності (U) всієї стіни. Наприклад, значення U стіни, побудованої таким чином: зовнішня легка штукатурка 20 мм (0,25 W/мК) – пустий керамічний блок Thermoziegel TV 7-Plan із шириною (товщина стіни) 365 мм (0,07 W/мК) – внутрішня гіпсова або цементна штукатурка 15 мм (0,51 W/ мК) – це всього лише 0,18 W/ м²К. Блок з мінеральною ватою дозволяє отримати енергоекономічні стіни та зменшити витрати на опалення.

Здоровий мікроклімат в інтер’єрі

Використання клінкерної цегли гарантує чудовий процес дифузії. Вологе повітря, що утворюється під час приготування їжі,  купання або  фізіологічних дій людини, не осідає на цеглі, а виводиться з приміщень назовні. Завдяки цьому в будинку панує приємний клімат, що сприяє доброму самопочуттю протягом усього року.

Міцність та стійкість

Керамічний блок це надійний і міцний будівельний матеріал. Блоки не деформуються внаслідок статичного навантаження (несучі стіни) або внаслідок впливу тепла або холоду. У поєднанні з утеплювачем з мінеральної вати або полістирольних плит і фасадом з клінкерної цегли захищає внутрішні шари від пошкоджень та дії погодних умов і позитивно впливає на накопичення тепла в стіні, таке виконання  дуже робить стіни надзвичайно стійкими та довговічними.

Надійний захист від вогню

Керамічні блоки та клінкерна цегла це негорючі матеріали . У будинку з цих матеріалів можна обійтися без додаткових протипожежних заходів.

Екологічне будівництво

Завдяки своєму походженню із природних, екологічних та біодеградувальних матеріалів, блоки та цегла не впливають на навколишнє середовище. Свідомий вибір екологічних матеріалів сприяє кращій гармонії будинку з навколишнім середовищем. Виготовлені з високоякісної сировини характеризуються дуже високими технічними параметрами.

Естетичний вигляд

Використання облицювальної цегли або клінкеру для будівництва лицьової стіни дає практично необмежений вибір кольорів та візерунків фасаду. Доступний сьогодні широкий асортимент різноманітних кольорових зразків, починаючи від традиційного червоного, закінчуючи жовтим, коричневим, білим, сірим та чорним, а також кілька десятків різних текстур дозволяє будувати в будь-якому стилі. Крім того, цегляний фасад дозволяє зменшити витрати на ремонт. Порівняно з іншими матеріалами, що використовуються для виготовлення зовнішньої частини стіни (зокрема, штукатурка), фасад з клінкерної цегли практично не вимагає реконструкції. Клінкерна цегла рекомендується особливо для тих хто цінує найвищу якість виконання, багаторічну стійкість та естетику.