Бетонна бруківка VS Клінкерна бруківка. Переваги та особливості бруківки з клінкеру

By 0
264
Бетонна бруківка VS Клінкерна бруківка. Переваги та особливості бруківки з клінкеру

Довговічність, надійність та естетичність – це ті основні характеристики яких прагне досягти кожен власник свого будинку, який будує його, найчастіше, як один з головних проєктів у житті.
Звичайно, кожний з нас розуміє, що будинок – це не лише виснажливий процес  будівництва та фінального оздоблення, але й подальше його обслуговування та консервація з метою, щоб «власне житло» був надійним проєктом на все життя. Тому, перед усім при будівництві ми перш за все хочемо переконатися у надійності матеріалів з якого він буде зведений і саме тому, левова частка власників інвестує в перевірені, довговічні та екологічні матеріали, такі як керамічні блоки для стін, клінкерна цегла для фасадів або керамічна черепиця для покрівлі.  А як щодо навколишнього  оточення нашого будинку? Чи не менш  важливо, воно  впливає на зовнішній вигляд нашого будинку та наше самопочуття? Чому йклінкерна бруківка, повинна увійти до цього списку? 

клінкерна бруківка
клінкерна бруківка приклад використання

Подивімось на те, що відбувається навколо новозбудованих будинків та на вулицях, якими ми щодня пересуваємося. Надто часто ми  бачимо, що  тут використовуються неприємні та непривабливі рішення – сіру потріскану бетонну плиту замінюють сірою бетонною бруківкою, іноді штучно забарвленою. Сірі річки бетону обтікають наші будинки та багатоповерхові будівлі.  Якщо спробуємо порівняти такі “краєвиди” з будь-яким містом Західної Європи –  побачимо, що такими рішеннями там вже не користуються досить давно.  В центральних частинах  багатьох  міст бетон взагалі  заборонений для збереження  естетики площ, тротуарів та вулиць, оскільки до нього ставляться як до імпровізованого, тимчасового та застарілого матеріалу. Чому? Завдяки тому, що його колір швидко вигорає і просто  зникає, структура швидко і легко стирається, заповнювач, з якого він виготовлений, піддається постійному поліруванню і,  як результат  –  вимиванню та глибокій ерозії.

клінкерна бруківка
бетона бруківка

Натомість зовсім інша справа при використанні клінкерного  покриття,  адже подібних проблем ми просто не зустрінемо. Бруківка з клінкеру – це  традиційний, природний, довговічний, стійкий і майже незнищуваний матеріал для всіх типів поверхонь – від садових доріжок, терас, сходів, до тротуарів, велосипедних доріжок та вулиць з інтенсивним автомобільним рухом. Клінкерна бруківка обпалюється з глини та піску при дуже високих температурах, що надає їй характерних  особливостей протягом усього строку експлуатації  – надзвичайна механічна міцність й теплі та виразні кольори, які навіть через кілька сотень років залишаться такими ж, як і в день виготовлення.

«Якщо ви хочете бути ощадливим, купуйте мало, але в найкращому магазині міста», – говорить стара приказка. Якісна продукція вартує часу та коштів, але  служитиме вона   надійно протягом багатьох років. Саме це і є основною відмінністю та водночас перевагою   клінкерної бруківки, довговічність та елегантність якої порадує багато поколінь.

Вивчити весь асортимент клінкерної бруківки, дізнатися характеристики та зорієнтуватися яка ціна клінкерної бруківки ви можете в нашому каталозі за посиланням.