Будівельна кераміка створює особливий мікроклімат будинку

By 0
408
Будівельна кераміка створює особливий мікроклімат будинку

Будівельна кераміка в поєднанні з сучасними технологіями дає змогу майже увесь будинок побудувати та оздобити з керамічних матерівлів. Завдяки чому можна створити майже  ідеальний мікроклімат в приміщеннях будівлі.  Цей факт підвтержується багаточисленними дослідженнями, як ось наприклад досліддження проведоно на тваринах які, маючи вибір приміщень, виготовлених з різних  будівельних матеріалів, інстинктивно обирали приміщення з кераміки.

У  житлових приміщеннях, зокрема в квартирах, будинках,та інших громадських будівлях, де люди перебувають тривалий час, якість мікроклімату відіграє дуже важливу роль не тільки  в якості  комфорту перебування в  цих кімнатаї, але й сприятливі умови для здоров’я. Гігієнічні особливості вимагають, щоб температура та вологість повітря в приміщеннях  буди згідго стандартів. Оптимальна температура – 20 ÷ 22ºC, при відносній вологісті повітря близько 55%. Крім того,  приміщення слід забезпечити  належним рівнем обміну повітря. Передбачається, що протягом доби об’єм обмінного повітря не повинен бути меншим, ніж  в чотири рази за сам обєм приміщення. Крім того, не повинні виділяти шкідливі речовини або містити радіоактивні сполуки.

Будівельна кераміка є ідеальним матеріалом для будівництва будинків, які відповідають усім перерахованим вище вимогам. Перевагою мікроклімату приміщень у будівлях, виготовлених з керамічних будівельних виробів, є можливість підтримувати постійну вологість і температуру повітря в приміщенні.

Керамічні вироби швидко вбирають зайву вологу і швидко віддають її, зберігаючи вологість приміщення майже постійною для людей. Слід також зазначити, що керамічні будівельні вироби здатні акумулювати значну кількість тепла при збереженні постійної температури в приміщенні. Це особливо важливо при періодичному нагріванні. Ці унікальні переваги керамічних матеріалів означають, що приміщення кондиціонуються природним шляхом, що не викликає негативних наслідків, що виникають внаслідок використання штучного кондиціонування.

Керамічні вироби виготовляються з натуральної сировини – переважно глини і піддаються високій температурній обробці. Завдяки цьому після інсталяції  вони не виділяють шкідливих для здоров’я речовин та не містять радіоактивних елементів.

Унікальні переваги керамічних будівельних виробів надають можливість будувати житлові будинки та інші споруди, які забезпечують ідеальний клімат у приміщенні – як для здоров’я, так і для комфорту використання, який відчувається однаково комфортно як  взимку так і влітку. Влітку в керамічних будинках ви відчуваєте приємну прохолоду, тоді як взимку кераміка дарує вам тепло. 

Підсумовуючи, загальну інформацію про  еклогічніть  та кофмфорт керамічних виробів, варто ще раз згадати усі  інші переваги кераміки. Отже:

  • висока міцність; довговічність; 
  • морозостійкість; 
  • низьке водопоглинання; 
  • стійкість до погодних умов; простота експлуатації та оновлення; 
  • звукоізоляція; 
  • теплоізоляція; накопичення тепла; 
  • вогнестійкість; 
  • великий асортимент та універсальність на будівельному майданчику.

 Будуючи  свої будинки з керамічних матеріалів головне памятата про окупаємість усіх затрачених ресурсів, і що важливіше – це ще вагомий крок до здорового способу життя.